Pronađeno: 21-21 / 21 radova

Autori: Savic Aleksandar Lj

>> Filter: Samo Article i Review

Naslov A mixed integer linear programming formulation of the maximum betweenness problem (Article)
Autori Savic Aleksandar Lj  Kratica Jozef J  Milanovic Marija  Dugosija Djordje 
Info EUROPEAN JOURNAL OF OPERATIONAL RESEARCH, (2010), vol. 206 br. 3, str. 522-527
Projekat Serbian Ministry of Science [144007]
Ispravka ISI/Web of Science   Članak   Elečas   Rang časopisa   Citati: ISI/Web of Science   Scopus  
Ispis zapisa u formatu:TXT | BibTeX