Pronađeno: 1-2 / 2 radova

Autori: Basaran Hamdullah

>> Prikaži sve rezultate

Naslov Refinements of q-Berezin radius inequalities (Article)
Autori Gurdal Mehmet  Stojiljkovic Vuk  Basaran Hamdullah 
Info ACTA UNIVERSITATIS SAPIENTIAE-MATHEMATICA, (2026), vol. 18 br. 1, str. -
Ispravka ISI/Web of Science   Članak   Elečas   Rang časopisa   Citati:
Naslov On q-Berezin number inequalities in reproducing kernel Hilbert space (Article)
Autori Stojiljkovic Vuk  Basaran Hamdullah  Gurdal Mehmet 
Info FILOMAT, (2025), vol. 39 br. 28, str. 10129-10140
Ispravka ISI/Web of Science   Članak   Elečas   Rang časopisa  
Ispis zapisa u formatu:TXT | BibTeX